CHIRO SINT-JEF – MAKE A WISH

Zondag 13 november organiseerde de drie jongste afdelingen van Chiro Sint-Jef te Willebroek een verkoop van snoepzakjes en wenskaarten ten voordele van de organisatie “Make-A-Wish Belgium – Vlaanderen”. Deze organisatie ‘vervult wensen/dromen van kinderen met een levensbedreigende ziekte’, en onze droom was het om deze wensen mee in vervulling te brengen. Leiding, leden en de ouders bundelden de krachten bijeen en zorgden voor een verkoop van 150 zakjes en verzamelden op die manier ongeveer 300 euro bijeen. Dat geld gaan we tijdens de Warmste Week in De Schorre in Boom doneren aan de organisatie Make-A-Wish. Dank daarvoor aan alle mensen die geholpen hebben en een zakje gekocht hebben. De warmte hebben we die dag zeker al ervaren!

Joomla! Foutopsporingsconsole

Sessie

Profielinformatie

Geheugengebruik

Database queries